Contacten

Contacten

Wij stellen voor u experten ter beschikking om uw vragen of contactverzoeken snel te beantwoorden, in functie van uw activiteit en uw geografische ligging.

Verstuur geen vacaturebericht (CV, kandidatuur, stageverzoek, enz.), er zal geen gevolg aan worden gegeven.
Daarvoor kan u een mail sturen via www.spiewerftaan.be 

Maatschappelijke zetel

SPIE Belgium
Tweestationsstraat 150 - 152 
1070 Brussel
Belgium
+32 (0)2 729 61 11
info.be@spie.com

Industry Mouscron
industry.mouscron@spie.com
Industry Tihange
industry.tihange@spie.com
Infrastructure
infrastructure.be@spie.com
Industry Aalter
industry.aalter@spie.com
Industry Grobbendonk
industry.grobbendonk@spie.com
Industry Strépy
industry.strepy@spie.com
Industry Geel
industry.geel@spie.com
BS Brussels Elec
electricity.be@spie.com
BS Brussels HVAC
hvac.be@spie.com
Tevean
tevean@spie.com

Services
services.be@spie.com

BS Lokeren HVAC
HVAC.lokeren@spie.com

 

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
16 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Bovenaan pagina